Zwierzęta i Podróże

Co mogę Ci zaoferować?

Siema!


Mam na imię Sylwia. :)

Zajmuję się obserwacją i poznawaniem dzikich zwierząt. Odwiedzam w tym celu różne zakamarki świata - od Bieszczad, po Afrykę!

Fotki z tych eskapad możesz przejrzeć tutaj obok. :D

----------------------------------------------------------------------------------->

Aby móc jak najdokładniej zgłębiać tajniki zachowań dzikich zwierząt angażuję się w pracę, praktyki i wolontariaty w przeróżnych ośrodkach opieki, parkach i rezerwatach.

Mam za sobą również kilka wypraw autostopowych - moje wyprawy to także poznawanie ludzi i ich poglądów. Oczywiście najchętniej rozmawiam o ochronie dzikich zwierząt, środowisku oraz podróżach. Mam nadzieję, że kiedyś i Ty podzielisz się ze mną swoimi spostrzeżeniami na te tematy.

Wiem, że i Ty, aż cała/cały drżysz na myśl o dzikiej przyrodzie. Nie dziwię się - halo! Co może być bardziej niesamowitego niż świat, który nas otacza?

Dlatego też postanowiłam stworzyć projekt Bliżej Zwierząt, który pozwoli Ci poznawać ten świat na kanapie, w autobusie czy w wannie! Jednocześnie dowiesz się dlaczego podświadomie czujesz pociąg do dzikości. Przekonasz się co łączy nas z innymi gatunkami zwierząt.

Zobaczysz - dowiesz się masy rzeczy o tym świecie!

Gdy już na dobre wkręcisz się w ten świat (albo już to zrobiłeś i wiesz jak to uzależnia!) być może sama/sam zechcesz wyruszyć w podróż? A może już kiedyś myślałaś/myślałeś o tym?

Jeśli tak, ten projekt również jest dla Ciebie. Znajdziesz tu masę motywacji i odwagi!

Dużo piszę o wahaniach i strachu - bez mydlenia oczu. Podróż na koniec świata to nie wyjście po bułki do sklepu!

Zwiększanie swojej świadomości i wiedzy na temat dzikiej natury pozwala nam na lepsze jej traktowanie. To proste! Im więcej wiesz na temat dzikich zwierząt, tym lepiej jesteś w stanie im pomóc i nie zagrażać im.

Na koniec jeszcze tylko dodam, że posiadam tytuł magistra inżyniera behawiorystyki zwierząt. Zachęcam też do przejścia TUTAJ, aby szybko przejrzeć moje dyplomy i certyfikaty. :)

Do potem!

17492434_1850885545128383_83276366133456

17492434_1850885545128383_83276366133456