Wolisz coś pooglądać? Zajrzyj na mój kanał. :)

Jesteś spragniony większej wiedzy? Wejdź na Patronite projektu, gdzie publikuję wyjątkowe treści - dostępne tylko dla moich Patronów!

_edited.png
dzioborożec-ptak.JPG
miniatura.JPG

Słuchaj na Spotify

17.08.2020 | 43 minuty

Druga część podcastu o mieszkańcach Fundacji Wildlife Friends Foundation Thailand! W pierwszej opowiedziałam Ci trochę o kazuarach i Bernim oraz o orangutanach i Chico. Natomiast dziś pogadam jeszcze o innych zwierzakach - legwanach zielonych, makakach, dzioborożcach wielkich, biruangach, lori bengalskich oraz wyderkach orientalnych.

Kazuar-hełmiasty.JPG

10.08.2020 | 35 minut

Poznaj mieszkańców ośrodka fundacji Wildlife Friends Foundation Thailand! W pierwszej części przedstawiam Ci Berniego - kazuara oraz Chico - orangutana. Poznasz nie tylko ich historie, ale też i ciekawe informacje na temat gatunków, jakie reprezentują. Dlaczego Berni nie jest w stanie żyć już na wolności? Ile kosztował Chico i skąd wziął się w jednym z tajskich mieszkań?

miniatura.jpg

27.07.2020 | 33 minuty

Tym razem pomówimy sobie o prawach i godności zwierząt w Tajlandii. Zagłębimy się w ustawy, które mówią o ich dobrostanie, w przykłady naprawdę złych "atrakcji turystycznych" i wyjaśnimy sobie dlaczego w ogóle utrzymywanie w taki sposób dzikich zwierząt dla rozrywki jest, no słabe...

gadzie-tematy.JPG

24.06.2020 | 61 minut

W podcaście przeprowadzam wywiad z Agą Żarczyńską - behawiorystką zwierząt specjalizującą się w gadach, wolontariuszką z Fundacji Epicrates, przyszłą techniczką weterynarii oraz autorką fanpage na Facebooku Bezrobotny Behawiorysta po Akademii Rolniczej w Mieście Inspiracji.